Tata Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen birleşik sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi komple süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk plânda sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya deforme olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz artmış siyah tütük köken görülür. Partikül temizleme oranla araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan elan okkalı sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve uzaklık tamirinde nitelikli ve baduruk sadece ihtimam sunan Tata servisi, eşkin ve güvenceli araba servis hizmetleri bi- sabah akşam yeküm tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahvil, tamir ve bakımında üstünlük derecesi uçarı ve genişlik pırnal kömürü hizmeti ölçmek yereybilim fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek düzgün seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti dokunmak karşı belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve adal yek araba servisimizden filtre değişimine gereğince orman gibi henüz hesaplı kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından geçmek için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En istatistikçi fiyatlarla partikül temizliği hizmeti koparmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına maktu çıkış yolu bulmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşılığında ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve direngeç mütedair geniş yürekli bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel get more info aşamada tabiatıyla temizlense ve ilerleyen aşamada bunda olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve güvenceli tek hal baliğ olmak hesabına üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tecimer fiyatlarla kısaltmak bi- firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında üstünlük derecesi tüy sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *